Nie masz swojej rakiety? Boisz się, że Twój sprzęt nie jest profesjonalny i to wstrzymuje Cię przed rozpoczęciem treningów? 

Przyjdź na zajęcia, a my udostępnimy Ci bezpłatnie profesjonalny sprzęt sportowy do gry w badmintona.

Od wielu lat współpracujemy z jednym z głównych producentów sprzętu do badmintona na świecie firmą Victor - obecnie sprzętem tej marki gra cała reprezentacja Korei. Dla wszystkich naszych członków mamy preferencyjne ceny klubowe na zakup całego asortymentu.

Jednocześnie prowadzimy giełdę sprzętową pomiędzy członkami naszego Klubu - kupiłeś sobie nową rakietę i nie wiesz co zrobić ze starą? Napisz do nas, Twój młodszy kolega na pewno będzie się nią cieszył przez długi czas.

VICTOR jest jednym z najszerzej rozpoznawanych niemieckich producentów sprzętu do sportów rakietowych. W swojej ofercie posiada rakiety, lotki, piłki, odzież, obuwie, torby i owijki czyli pełen ekwipunek do badmintona, tenisa, squasha i cieszącego się coraz większym zainteresowaniem speed-badmintona.

Oficjalna strona polskiego dystrybutora

www.victor-sport.pl

Serdecznie zapraszamy na polską stronę marki VICTOR. Znajdziecie tu Państwo bieżącą kolekcję, informacje o osiągnięciach sponsorowanych zawodników i kontakt do firmy.

Oficjalna strona producenta

www.victor-international.com

Pod powyższym adresem kryje się witryna niemieckiej firmy Victor International. Są oni europejskim przedstawicielem marki VICTOR.

Katalog VICTOR 2015/16

www.victor-international.com/documents/katalog2015

Aktualna linia artykułów marki VICTOR. Katalog dostępny tylko w wersji angielskiej. W razie pytań, prosimy o kontakt.

Katalog VICTOR Squash 2015/16

www.victor-international.com/documents/squash2015

Prezentacja artykułów marki VICTOR do squasha. Katalog dostępny tylko w wersji angielskiej. W razie pytań, prosimy o kontakt.

Strona marki VIC FUN

www.victor-international.com

Marka VIC FUN należy do firmy Victor International i posiada w swojej ofercie tani sprzęt sportowy przeznaczony do gry rekreacyjnej. W ofercie znajduje się sprzęt do wielu sportów plażowych, a w tym również do badmintona i speed badmintona.

 

Kontakt

  • home Akademia Sportu Wrocław
  • phone +48 602 449 159
  • mail kontakt@aswroclaw.pl
  • KRS : 0000475610
  • NIP : 895-202-49-40
  • Regon : 022268754
  • Nr rachunku bankowego : 54 2030 0045 1110 0000 0404 1220

Facebook

SFbBox by enter-logic-seo.gr