Wspomnienie Obozu sportowego – Osieczna Camp 2016

Czas biegnie nieubłaganie, a to co dobre szybko się kończy – parafrazując to staropolskie porzekadło można odnieść się do naszego obozu, który po raz drugi odbył się w niewielkiej, malowniczej miejscowości jaką jest niewątpliwie Osieczna.

Na wzór ubiegłego roku na sportowe wakacje wybraliśmy się z zaprzyjaźnionym Klubem Sportowym „Harcownik” Warszawa, a w sumie wszystkich nas razem wziętych było 60 osób. Wyjazd odbył się w sierpniu i w tym roku pogoda z całą pewnością nas nie rozpieszczała, ale czym jest lekki wietrzyk czy dżdżysty deszczyk dla naszych zawodników, którzy hartują swoje ciało i ducha. Z całą pewnością najstarsi zawodnicy mogą z nutą nostalgii wspomnieć wszystkie treningi w terenie czy na szkolnych korytarzach, gdzie w pocie czoła kształtowali swoją wytrzymałość, siłę oraz szybkość. Najmłodsi w tym czasie świetnie bawili się z naszymi animatorkami czasu wolnego, które w tym roku przygotowały dla podopiecznych moc atrakcji plastycznych, manualnych, kreatywnych oraz oczywiście sportowych. Na zdjęciach z obozu widać doskonale, że w zajęciach równie ochoczo w wolnych chwilach uczestniczyli starsi czy kadra trenerska, przecież kto by nie chciał fantastycznego breloka z Angry Birds  czy kolorowej, guzikowej bransoletki? A zabawom nie było końca, skręcanie balonów, bańki 4XL (największą zabawę nimi miał chyba trener Marcin), zajęcia plastyczne, podchody, kolorowanki, wycinanki, origami czy najpopularniejsza na obozie gra karciana Refleks czy „Iluzja”.

Oczywiście to wszystko odbywało się pomiędzy ciężkimi i regularnymi treningami, na hali sportowej do późnych godzin dzieci i młodzież doskonaliła swoją technikę uderzeń, poruszanie się po korcie i dokładne zagrania przy siatce. Dla wielu uczestników stało się jasne i zrozumiałe co to jest: net spin, push czy net kill. Jak to bywa na takich obozach wytłukliśmy wszystkie lotki jakie zabraliśmy ze sobą, ile by ich nie było zawsze będzie za mało… Bardzo zadowalające są efekty treningowe jakie udało się osiągnąć i jesteśmy przekonani, że będą szybko procentować na turniejach. 

Kontakt

  • home Akademia Sportu Wrocław
  • phone +48 602 449 159
  • mail kontakt@aswroclaw.pl
  • KRS : 0000475610
  • NIP : 895-202-49-40
  • Regon : 022268754
  • Nr rachunku bankowego : 54 2030 0045 1110 0000 0404 1220

Facebook

SFbBox by enter-logic-seo.gr