×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/aswro/public_html/images/psie_pole.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/psie_pole

Sukcesy Badmintonistów zauważone na Psim Polu

  • czwartek, 14 styczeń 2016

Sukcesy sportowe naszych zawodników trenujących w sekcji badmintona zostały zauważone przez radnych osiedla Psie Pole Zawidawie. Dwójka zawodników mieszkająca na terenie osiedla: Justyna Buszewska i Juliusz Wysmyk mimo krótkiego stażu w naszym Klubie już na swoim koncie mają pierwsze sukcesy, Justyna brązowy medal Mistrzostw Dolnego Śląska w parze z Aleksandrą Pisarą w kategorii U13 dziewcząt, a Juliusz brązowy medal Mistrzostw Polski w Speedbadmintonie w kategorii U12 chłopców.

 Sukcesy zauważyli radni Robert Drapała oraz Marek Barochrski-Rudnicki, którzy odwiedzili sekcję badmintona podczas treningu i wręczyli nagrody młodym sportowcom. Były to drobne akcesoria sportowe, które na pewno przydadzą się adeptom w codziennych treningach. Dodatkowo firma Zarządzanie24.pl ufundowała koszulki z nadrukami dla dzieci z grupy początkującej oraz grupy trenującej w Kiełczowie. Dziękujemy serdecznie za te niespodzianki i liczymy na kolejne sukcesy naszych zawodników.

{gallery}psie_pole{/gallery}

Kontakt

  • home Akademia Sportu Wrocław
  • phone +48 602 449 159
  • mail kontakt@aswroclaw.pl
  • KRS : 0000475610
  • NIP : 895-202-49-40
  • Regon : 022268754
  • Nr rachunku bankowego : 54 2030 0045 1110 0000 0404 1220

Facebook

SFbBox by enter-logic-seo.gr