Kolejne starty „AS-ów” w Speedbadmintonie

  • sobota, 05 marzec 2016

W pod warszawskim Konstancinie Jeziorna, 16 stycznia 2016 roku, swoją sobotę spędzili reprezentanci naszego Klubu na Turnieju Masters organizowanym przez SpeedBad.pl. Był to ostatni turniej, zamykający sezon 2015 w Speed badmintonie, na którym mieliśmy skromną reprezentację w osobach: Filip Kmita (U12), Weronika Stankiewicz (U14), Klaudia Rubik (U18) oraz Trener Marcin Ociepa (Open). 

 

  Jako pierwszy na korty wyszedł przedstawiciel najmłodszej kategorii wiekowej, który już nas przyzwyczaił, że pierwsze mecze turniejowe w jego wykonaniu są nerwowe i Trener nigdy nie może być pewny wyniku. Tak było i tym razem, Filip wyszedł mocno spięty na boisko i po trzy setowym pojedynku musiał uznać wyższość rywala.

 

Z meczu na mecz młody adept się rozkręcał i w meczu półfinałowym po zaciętym trzy setowym pojedynku musiał pogratulować swojemu rywalowi awansu do finału, a Filip mógł się już cieszyć z 3 miejsca. Weronika Stankiewicz nie może uznać tego turnieju za udany, naszej zawodniczce nie udało się wygrać seta w całym turnieju – taki już urok sportu.

 

Nieco lepiej zaprezentowała się Klaudia, po rozgrywkach grupowych zakończyła turniej w ćwierćfinale i ostatecznie zajęła 5 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Najlepiej wypadł Marcin Ociepa w kategorii Open, który cały turniej przeszedł bardzo pewnie by na koniec rozegrać bardzo zacięty i pasjonujący mecz ze swoim partnerem deblowym – Tomaszem Kaczmarkiem (aktualni Mistrzowie Europy w grze podwójnej mężczyzn). Ostatecznie lepszy okazał się Tomasz wygrywając w 3 setach.

Kontakt

  • home Akademia Sportu Wrocław
  • phone +48 602 449 159
  • mail kontakt@aswroclaw.pl
  • KRS : 0000475610
  • NIP : 895-202-49-40
  • Regon : 022268754
  • Nr rachunku bankowego : 54 2030 0045 1110 0000 0404 1220

Facebook

SFbBox by enter-logic-seo.gr